دوستانی که مدتهاست این وب رو میخونن میدونن دوتا از اساتیدم هستن که من به شدت بهشون علاقه مندم اونقدر که وقتی میبینمشون میرود که از ذوق بمیرم :دی
حالا در برابر این دو انسان شریف و بزرگوار یک فرد دیگه ای هست که من واقعا از دستش دیوونه شدم
طی سه ترم گذشته هر ترم یه درس باهاش داشتیم و از قضا این ترم دوتا درس باهاش داریم و تو دو روز ما 6 ساعت رو با ایشون میگذرونیم
از اینکه نمره های کشکی میده و برگه صحیح نمیکنه که بگذریم
و از اینکه سر کلاس بیش از اینکه تدریس کنه داره از مراجعینش میگه هم بگذریم میرسیم به اونجایی که در حالی که خیلی تریپ حق به جانب و علمی و ادم درستی بودن رو داره مدام داره دین و ادم های دین دار رو به سخره میگیره
ما دو تا درس اسیب شناسی روانی با ایشون داشتیم و مثال های ایشون از رفتارهای اختلالی مثال های مذهبی بود مثلا صدقه دادن مثال تفکر جادویی داشتن 
یا از دیگر افاضاتشون این بود که دین چیزیه که خودشون رو درست کردن اما علم نه. یعنی خودش یه لحظه گیر کرد که بگه علم رو کی درست کرده؟
یه بار سر کلاس باهاش دعوا کردم 
اما در نهایت تاسف و تاثر همه ی بچه ها سر کلاس سیب زمینی ترین حالت ممکن رو برمیگزینن و حرررف نمیزنن منم دیگه سکوت کردم 
زیاد هم سرکلاساش نرفتم
اما این ترم میخوام برم ولی مطمئنم اخرش با این همه سکوت سر کلاس در حالیکه دارم اینقدر حرص میخورم سایماتیک میگیرم
بدبختی اینه که اون هی زر میزنه و هر چیز با ربط و بی ربطی رو به سخره میگیره و بچه ها هم قاه قاه میخندن

اون ترم من تنها کسی بودم که تو امتحان open book که کیس داده بود اختلالش رو درست تشخیص دادم باورتون میشه من شدم 12 در حالیکه حتی تا 19 هم نمره داشتیم؟:/

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها