دوستان زیادی اندراحوالات توصیه به حضور در راهپیمایی 22 بهمن و اهمیت انقلاب و دستاورد ها و. نوشتند بگذارید من یک چیز دیگر بگویم

اگر شما کسی هستید که به جمهوری اسلامی اعتقاد ندارید این مطلب به طور خاص برای شماست

1. ایا واقع بین بودن پسندیده تر نیست؟

مثلا طرف داستان عریض و طویلی نوشته از اینکه ما قبل از انقلاب ازاد بودیم،خب بزرگوار آن ازادی که دم میزنی را میتوانی با رسم شکل نشان بدهی؟ آن حکومت نظامی ها و آن کشت و کشتار ها و حجم وسیع دستگیری ها و شکنجه ها پس چه بودند؟

اراتمند شما غریبه

2. منصف بودن انسانی تر نیست؟

اصلا مملکت ما الان پر است از مشکلات؛ اما آیا این معنایش این هست که وما ما بدتر از قبل شده ایم؟ با کدام سند این حرف را می زنید؟ ایا دلیل "همه" ی مشکلات موجود نفس انقلاب اسلامی است و لا غیر؟

3. فضای مجازی چقدر حق دارد در فکر ما تاثیر گذار باشد؟

آیا انصافا کانال های تلگرامی و پیج های اینستاگرام این قابلیت را دارند که ارجاع سند صحبت های ما باشند؟ چند کتاب تاریخی معتبر در مورد قبل از انقلاب و بعد از انقلاب مطالعه کرده اید؟ اگر میتوانید به آمد نیوز اعتماد کنید مثلا چرا الان نباید به این حرف های من اعتماد کنید4 همین الان یک دقیقه به فرآیندهای  ذهنی تان دقت کنید، ایا استدلالی یافت می شود یا فقط دلتان می خواهد یا نمی خواهد؟ شما چقدر به عقل تان اجازه ی رشد و پر و بال گرفتن داده اید؟

4. فکر و منطق هم در قضاوت هایمان نقشی دارد؟

به وفور دیده ام که ملت از سوتی های جماعت انقلابی عکس و کلیپ و. انتشار داده اند و مسخره کرده اند که این ها انقلاب کرده اند. ایا سطح پایین تر از این هم استدلالی برای تخریب یک امر وجود دارد؟ خب یک انسان معتقد به انقلاب نه اصلا صد نفر یا هزار نفر از معتقدین انقلاب بی سواد بوده اند یا نگاه بسته داشته اند یا هر چیز نامطلوب دیگری ایا این نشان از بی خود بودن انقلاب است؟ مثلا معتقدین به بسیاری از نظام ها و مکاتب دیگر هیچ انسان کم فهمی بین شان پیدا نمی شود؟

چرا متوجه نیستیم که دارند با بازی با کلمات کلاه سرمان می گذارند. دست می گذارند روی احساسات مان و فارغ از عقل و منطق و استدلال تنها و تنها احساس ما را به این انقلاب عوض می کنند و ما را در زمین خود بازی می دهند.

آنقدر که دلم از بی منطق بودن و اهل فکر نبودن مخالفین نظام می سوزد دلم برای مخالف بودنشان نمی سوزد

پ ن: شخصا نقد های متعددی به شرایط فعلی وارد می بینم اما این ها را دلیلی نمی بینم که دست به کارهای بی اخلاقانه ای چون تمسخر اشخاص بزنم و یا بخواهم از ریشه با نظام مخالفت کنم.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها